Vitajte na stránke DHZ Trstená

IV. Kolo HOHL vo Vasiľove

01.10.2011 21:09

Dňa 21.8.2011 sa v obci Vasiľov uskutočnilo 4. kolo HOHL

Zišlo sa tu iba 16 družstiev,pretože priebežne prebiehala medzinárodná hasičská súťaž vo Vitanovej.

Súťaž prebiehala na novom veľmi peknom trávniku,takže sa už očakávali aj dobré časy,čo sa nakoniec aj potvrdilo.No nie všetkým favoritom sa darilo podľa ich očakávania,a celkové poradie sa poriadne zamiešalo.Nedarilo sa Trstenej,roztrhnuté B-éčka a zo štyroch útokov iba jeden dokončený čas 16:59sek a konečné  7.miesto...Zuberec doplatil na zranenie toch členov družstva,a súťažil iba s jedným družstvom,čas 16:60sek a 8.miesto.Vavrečka s jedným dokončeným útokom a časom 16:28sek skončilo ,,iba´´na 4.mieste.Prekvapilo domáce Vasiľovo A.Už v prvo útoku malo obstojný čas 16:25sek a  v druhom to vypálili a výsledný čas 15:65sek ich vyniesol na konečné prvé miesto.

Lenže domáci Vasiľovčania tŕpli pri útoku  Liesku .Prvý útok mali obidve Liesecke družstvá N-ká,no v druhých útokoch sa vytiahli a výsledné časy-Liesek B 15:96sek a výsledné 3.miesto,no a pri útoku Liesku .Prvý zostrek 15:11sek ale nakoniec výsledný čas 15:67sek a konečné 2.miesto!

Ženy z Vasiľova žiadne prekvapenie nepripustili a s časom 21:43sek si v pohode vybehali 1. miesto.Druhé skončili ženy z Hladovky s časom 22:46sek a na 3.mieste sa umiestnili hasičky zo Suchej Hory,ich čas 23:09sek.

 

 Výsledková listina zo IV.kola HOHL vo Vasiľove:muži

miesto        družstvo                      1pokus                        2pokus                  získané body

1.             Vasiľov A                   16:02s/16:25s                15:26s/15,65s             21b
2.             Liesek A                          N                             15:11s/16:67s            20b
3.             Liesek B                          N                             15:70s/15:96s            19b
4.             Vavrečka                  16.08s/16:28s                          N                       18b
5.             Suchá Hora B           15:68s/16:37s                 18:46s/17:84s             17b
6.             Vasiľov B                         N                              16:28s/16:37s            16b
7.             Trstená A                        N                              15:54s/16:59s            15b
8.             Zuberec B                15:71s/16:60s                 16:11s/16:64s             14b
9.             Čimhová A                       N                             17:07s/17.38s            13b
10.           Hladovka B              21:29s/21:43s                   18:20s/18:21s           12b
11.           Suchá Hora A           20:75s/22:82s                   20:73s/18:10s           11b
12.           Hladovka A              22:18s/22:32s                   17:70s/20:83s          10b
13.           Trstená B                          N                                       N                      9b

Liesek C,Čimhová B sa nezúčastnili

                                                                        ženy:

1.             Vasiľov                             N                                20:59s/21:43s           8b
2.             Hladovka                  22:46s/20:96s                  23:33s/20:80s             7b
3.             Suchá Hora              20:41s/24:82s                   22:24s/23:09s            6b

© 2009 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode